עיצוב אתר

כיום, כל בעל עסק בכל סדר גודל יודע שהדרך הנכונה והמהירה ביותר להגיע לכמות גדולה של קהל לקוחות פוטנציאלי היא באמצעות רשת האינטרנט.

בעולם בו מרבית הלקוחות שלך בודקים את אתר האינטרנט של העסק לפני רכישה, עיצוב אתר אינטרנט איכותי יכול בקלות רבה להפגיש בין הלקוחות לבין העסק העומד מאחוריו ובמידה ואותו אתר נבנה בצורה נבונה, הצעד המתבקש הבא יקרה כאשר אותו הגולש הנתקל באתר יהפוך ללקוח מין המניין של בית העסק.

בסטודיו "מישמיש-דיזיין" מתמחים בבניית אתרים המותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח. צוות הסטודיו ידאג לשבת עם הלקוח, בתהליך של עיצוב אתר במטרה ליצור ולתכנן יחד איתו את הרעיון לאתר, להקנות לאתר את השפה הגרפית הנכונה, לעצב ולפתח אותו בפועל ולהעניק עוד קשת שירותים נוספים בדרך לאתר אינטרנט אשר יממש את ייעודו ואת ציפיות בעליו בצורה הטובה ביותר.

לוכדים את הלקוחות ברשת

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט צריכים להתבצע תוך מחקר ומחשיבה מעמיקה על העסק עצמו, על מיתוגו ועל קהל היעד אליו הוא פונה.

כאשר כל הפרמטרים הללו נלקחים בחשבון והעבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים הנושמים וחיים את רשת האינטרנט ואת הפוטנציאל השיווקי הטמון בה, בסופו של דבר תתקבל התוצאה המוגמרת המושלמת – עיצוב אתר אינטרנט איכותי אשר מעביר בצורה המדויקת ביותר את רוח העסק.

עכשיו, כל שצריך לעשות הוא לקדם, לשווק ולפרסם את האתר וכך לדאוג שכמה שיותר גולשים ייחשפו לאתר, ייכנסו אליו, יאהבו את מה שהם רואים, ינסו את המוצרים או השירותים ויהפכו ללקוחות קבועים.

יצירתיות, מקוריות, חדשנות

רשת האינטרנט מהווה כמקום דינאמי שהתחרות בה גדולה ולא קלה. בסטודיו "מישמיש-דיזיין" מודעים לתחרות הזאת, על כן עושים את כל המאמצים בכדי לתכנון ולבנות אתרים המותאמים ומשקפים בצורה הטובה ביותר את העסק תוך הקפדה על איכות, מקוריות וחדשנות.

הלקוח משותף בכל שלבי העבודה על האתר ומשמש כעד בדרך להולדת אתר אינטרנט מעוצב, ידידותי אשר מותאם למיתוג העסק ולקהלי היעד הרלוונטיים (החשיבות שהאתר ייצג את שפת העסק הינה משמעותית להצלחתו השיווקית) –  זאת  תוך הקפדה על עמידה בלוחות הזמנים ועבודה עם הטכנולוגיות המתקדמות והמובילות ביותר בתחום.